Nog maar één maandje en dan...

31 mei 2023 10:15

Hoi allemaal,

Ik hoop dat jullie allemaal in een avontuurlijke stemming zijn, want ik heb weer wat opwindend nieuws te delen over mijn deelname aan "A Local Swim". De afgelopen week bracht wat onverwachte wendingen met zich mee, en ik kan niet wachten om jullie alles te vertellen!

Geskipte training vanwege ziekte: Vorige week stond mijn wekelijkse training gepland, maar helaas moest ik deze overslaan vanwege ziekte. Het was teleurstellend om de training te moeten missen, vooral omdat ik me zo had verheugd op het verbeteren van mijn zwemvaardigheden en het versterken van mijn uithoudingsvermogen. Echter, gezondheid gaat altijd voor en ik wist dat het belangrijk was om goed voor mezelf te zorgen, zodat ik snel kon herstellen en weer volledig kon deelnemen aan mijn trainingsroutine.

Een gratis training in open water: Omdat ik train voor ALS, krijg ik de kans om deel te nemen aan een gratis trainingssessie "zwemmen in open water". Deze training is een uitstekende gelegenheid om mijn zwemvaardigheden buiten het zwembad te verbeteren en me voor te bereiden op de uitdagingen van "A local swim". Zwemmen in open water vereist een andere aanpak dan zwemmen in een zwembad, dus ik ben erg enthousiast om nieuwe technieken te leren en vertrouwen op te bouwen in deze unieke omgeving.

Nieuwe trainingsroutine: Om mezelf optimaal voor te bereiden op "A local swim", heb ik besloten om mijn trainingsroutine te intensiveren. Vanaf nu zal ik twee keer per week trainen: op dinsdagavond in zwembad De Wiel en op vrijdagochtend in het buitenbad in Zwaag. Door regelmatig te trainen, hoop ik mijn zwemvaardigheden en uithoudingsvermogen te verbeteren, zodat ik klaar ben voor de uitdagingen die voor me liggen. Het vergt discipline en toewijding, maar ik ben vastbesloten om mijn doel te bereiken en tegelijkertijd het goede doel ALS te steunen.

Mijn actie in de nieuwsbrief van het werk: Tot mijn grote vreugde zal mijn actie binnenkort worden vermeld in de nieuwsbrief van mijn werk. Dit is een fantastische mogelijkheid om mijn collega's op de hoogte te stellen van mijn deelname aan A local swim